Головна Дозвілля та розвиток Артлабораторія «Українська Хата – талантами багата»

Артлабораторія «Українська Хата – талантами багата»

Із заснуванням у стінах Гончарівки культурного проєкту – артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» розпочато поступ об’єднання знаних особистостей у галузі культурного розвитку молоді.

Ініціатором та автором цього проєкту став херсонський письменник, заслужений працівник культури України Олег Олексюк.

Шанувальники української культури та мистецтва кожного засідання у вигляді творчої зустрічі з талановитими українцями, серед яких є визнані майстри слова, декоративно-прикладного, музичного мистецтва, тощо, мають змогу доторкнутися до прекрасного світу українського мистецтва та письменництва. Молоді таланти із вдячністю переймають творчий досвід видатних мистців України, а майстри з радістю ним діляться.

Кожна зустріч учасників проєкту супроводжується колоритною концертною програмою з виступами знаних музичних колективів і вокалістів Херсонщини та презентаціями виставок творчих робіт майстрів живопису чи декоративно-прикладного мистецтва. Їх твори, що продовжують експонуватися ще деякий час після заходу, радують та надихають усіх відвідувачів книгозбірні. Сучасні українські письменники презентують свої нові книги, розповідають історії народження своїх творів та діляться планами на майбутнє.

Існують окремі культурні проєкти: «Гордість Херсонщини», в рамках якого відбуваються зустрічі з видатними уродженцями нашого краю, які своєю діяльністю здобули визнання в Україні та світі (спортсмени, музиканти, культурні діячі, художники, інші митці) та «Самоцвіти України», в рамках якого проходять зустрічі з молодими творчими особистостями (письменниками, поетами, журналістами, акторами та іншими), які живуть і працюють у різних куточках України. 

Ведучим заходів є Олег Олексюк. А господиня «Української Хати» – Оксана Олексюк кожного разу радо зустрічає гостей артлабораторії та пригощає смаколиками, виготовленими власноруч.

Слідкуйте за анонсами заходів артлабораторії на сайті Гончарівки.
Долучайтеся до української культури!

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031