Головна Дозвілля Клуби за інтересами

Клуби за інтересами

На базі нашого відділу діють різноманітні об'єднання: клуб «Ліра» – для любителів мистецтва; «Dungeons & Dragons» – клуб настільних рольових ігор та літературні студії: «Кулішева криниця», «Елінг», «Парус надежды».

Усі вони популярні, бо дають змогу обмінятися думками та емоціями, поговорити про якісь важливі речі, поспілкуватися й отримати позитивні емоції та нові знання.

Клуб любителів мистецтва «Ліра» своїм основним завданням вважає естетичний розвиток, формування художнього смаку, завдяки розважальним заходам, ознайомленню з цікавою інформацію та активній творчій діяльності в галузі музики, літератури, кіно, образотворчого мистецтва, театру,  художньої самодіяльності та народного мистецтва. На засіданнях клубу організовуються також перегляди кінофільмів, прослуховування музичних записів, концерти, зустрічі з митцями та мистецтвознавцями, де йдеться про історію мистецтва, його сучасний стан, обговорюються основні напрями, влаштовуються виставки художників, виступи місцевих поетів, письменників та композиторів.

Клуб настільних рольових ігор «Dungeons & Dragons» не один рік збирає людей з різних куточків області, аби вирушити на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на героїв протягом їхнього шляху…

Гра користується популярністю серед молоді в Америці та багатьох європейських країнах. На території України вона, за доволі короткий проміжок часу, спромоглася досягти значної уваги.

До цього дійства може приєднатися кожен, хто бажає гарно провести час у дружній компанії за чашкою чаю!

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31