Головна Дозвілля та розвиток Клуби за інтересами

Клуби за інтересами

На базі нашого відділу діють клуби та літературні студії. Усі вони популярні, бо надають змогу поговорити про важливі речі, отримати позитивні емоції та нові знання, поділитися творчими досягненнями.

Літературні студії «Елінг» і «Парус надежды» сприяють всебічному развитку своєї аудиторії та здійснюють підтримку талановитих молодих письменників-початківців від уже відомих літераторів із певним творчим досвідом, популяризують українську й світову літературу шляхом організації літературних конкурсів, фестивалів, вечорів і книжкових презентацій.

Клуб настільних рольових ігор «Dungeons & Dragons» не один рік збирає людей з різних куточків області, аби вирушити на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на героїв протягом їхнього шляху…

Гра користується популярністю серед молоді в Америці та багатьох європейських країнах. На території України вона, за доволі короткий проміжок часу, спромоглася досягти значної уваги. До цього дійства може приєднатися кожен, хто бажає гарно провести час у дружній компанії за чашкою чаю!

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23 242526
27282930