Головна Дозвілля Клуби за інтересами

Клуби за інтересами

На базі нашого відділу діють різноманітні клуби: «Ліра» – для любителів мистецтва; «Dungeons & Dragons» – клуб настільних рольових ігор та літературні студії: «Кулішева криниця», «Елінг», «Парус надежды».

Всі вони популярні, бо дають змогу обмінятися думками та емоціями, поговорити про якісь важливі речі, поспілкуватися й отримати позитивні емоції та нові знання.

Клуб любителів мистецтва «Ліра» своїм основним завданням вважає естетичний розвиток, формування художнього смаку, завдяки розважальним заходам, ознайомленню з цікавою інформацію та активній творчій діяльності в галузі музики, літератури, кіно, образотворчого мистецтва, театру,  художньої самодіяльності та народного мистецтва. На засіданнях клубу організовуються також перегляди кінофільмів, прослуховування музичних записів, концерти, зустрічі з митцями та мистецтвознавцями, де йдеться про історію мистецтва, його сучасний стан, обговорюються основні напрями, влаштовуються виставки художників, виступи місцевих поетів, письменників та композиторів.

Літературні студії «Кулішева криниця», «Елінг» та «Парус надежды» сприяють всебічному розвитку своєї аудиторії та здійснюють підтримку талановитих молодих письменників-початківців вже відомими літераторами з певним творчим досвідом, популяризують українську та світову літературу шляхом організації літературних конкурсів, фестивалів, вечорів та книжкових презентацій.

Клуб настільних рольових ігор «Dungeons & Dragons» не один рік збирає людей з різних куточків області, аби вирушити на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на героїв протягом їхнього шляху…

Гра користується популярністю серед молоді в Америці та багатьох європейських країнах. На території України вона, за доволі короткий проміжок часу, спромоглася досягти значної уваги.

До цього дійства може приєднатися кожен бажаючий гарно провести час у дружній компанії за чашкою чаю!

Календар подій

  12345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
27282930