Головна Дозвілля та розвиток Клуби за інтересами

Клуби за інтересами

На базі нашого відділу діють клуби та літературні студії. Усі вони популярні, бо надають змогу поговорити про важливі речі, отримати позитивні емоції та нові знання, поділитися творчими досягненнями.

Літературна студія «Парус надежды» сприяє всебічному развитку своєї аудиторії та здійснює підтримку талановитих молодих письменників-початківців від уже відомих літераторів із певним творчим досвідом, популяризують українську й світову літературу шляхом організації літературних конкурсів, фестивалів, вечорів і книжкових презентацій.

Клуб настільних рольових ігор «Dungeons & Dragons» не один рік збирає людей з різних куточків області, аби вирушити на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на героїв протягом їхнього шляху…

Гра користується популярністю серед молоді в Америці та багатьох європейських країнах. На території України вона, за доволі короткий проміжок часу, спромоглася досягти значної уваги. До цього дійства може приєднатися кожен, хто бажає гарно провести час у дружній компанії за чашкою чаю!

Клуб ручного в'язання «U_nas_teplo» запрошує усіх бажаючих на курси в'язання виробів з пряжі «Alize Puffy» – плюшевих м’яких та пухнастих ниток, виготовлених ​​у вигляді довгих петельок. Завдяки їм можна в'язати пряжу на пальцях, не використовуючи додаткових інструментів. На заняттях ви дізнаєтесь інформацію про склад та різновиди цих ниток, вивчите техніку в’язання п’яти основних узорів та спробуєте самостійно зв’язати снуд, подушку або плед під керівництвом викладача.

Збори учасників відбуваються 2 рази на місяць кожної першої та четвертої неділі місяця о 14.00 у відділі мистецтв (ІІ поверх). Нових учасників чекаємо за попереднім записом.

Додаткова інформація та запис за тел.: (050) 244-51-84.

Календар подій

    1 2 3
45 6 7 8 910
11 12131415 16 17
18 19 2021 22 2324
252627282930