Бібліотечний квест

11.06.2012 12:12

Не знаємо, вірите Ви в домовиків чи ні, а от у нашій Гончарівці живе такий собі пустунчик-Бібліоша. Ні, шкоди він особливої не робить, а любить інколи погратися — то книжечку поставить не на ту полицю, то у картотеці виправить сторінки так, що потім у журналах годі щось знайти. А читачі нині суворі та вимогливі — чекати довго страх як не люблять!
Але всі пустощі домовичка ми завжди пробачали, аж поки одного дня до нас не завітали на мультфільм діти. І тоді Бібліоша втнув щось просто неймовірне — прямо перед початком заходу поцупив пульт від телевізора. Добре, що домовик залишив після себе сліди і ми разом із малечею вирушили на пошуки зниклого пульту. Першу підказку Бібліоша “зафутболив” у відділ міського абонемента — на виставку, присвячену “Євро-2012”. Але завдання, яке ми знайшли, спочатку нас просто засмутило — шрифт записки був настільки дрібним, що розібрати написане було зовсім неможливо. І тут на допомогу прийшов центр для користувачів з обмеженими можливостями — завдяки збільшувальному приладу ми змогли прочитати загадку. Ребуси, пазли, відеоролики — ці підказки вели нас все далі і далі до мети. Не спиняли навіть завдання французькою та англійською мовами, адже ми в бібліотеці, тому знайти словничок — зовсім не проблема!
Тож ми навіть і не помітили, як витівка Бібліоши перетворилася на захопливий квест, під час якого діти змогли проявити свою кмітливість, а також навчилися працювати з каталогами, заповнювати листки вимоги користувача, замовляти книги в читальній залі. В одному з підручників діти знайшли наступну підказку, саме вона вивела на фінішну пряму в пошуках такого бажаного пультика!   Зусилля дітей ми нагородили переглядом чудового мультфільму і розважальною програмою караоке.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 121314
15 16 17 18192021
22 23 24 25 262728
2930