Частина 2. Володимир і Марина – історія кохання

Я все чаще думаю о судьях, –
Я такого не предполагал:
Если обниму ее при людях –
Будет политический скандал.
Будет тон в печати комедийный,
Я представлен буду чудаком, –
Начал целоваться с беспартийной,
А теперь целуюсь – с вожаком
Трубачи, валяйте, дуйте в трубы!
Я еще не сломлен и не сник:
Я в ее лице целую в губы
Общество "Франс – Юньон Совьетик"!

В. Висоцький

Марина Владі (Марина Полякова-Байдарова) – французька кіноактриса, артистка театру та телебачення, співачка, автор декількох художніх книг. Марина – дочка виконавця російських і циганських романсів в Парижі Володимира Полякова (який був родом з Білорусії). Псевдонім Владі Марина взяла після смерті батька на його честь.

Про стосунки Марини Владі і Володимира Висоцького можна з впевненістю сказати, що це дійсно дуже гарна казка. Закохався Володимир в Марину, побачивши її в кіно, а потім кілька років чекав зустрічі, яка відбулася в липні 1961 року. Цікаво, що вирішальну роль в їхньому знайомстві відіграли пісні. Марина Владі дивилась виставу Театру на Таганці “Пугачов”, в якій Висоцький був у ролі Хлопуші. Після вистави вона пройшла за куліси, де й відбулося знайомство. Марина Владі пізніше писала в книзі «Владимир, или Прерванный полёт», звертаючись до нього на “ти”: «Ты говоришь, что хотел бы уйти отсюда и петь для меня. Мы решаем провести остаток вечера у Макса Леона – корреспондента «Юманите». Он живет недалеко от центра. В машине мы продолжаем молча смотреть друг на друга... Как только мы приезжаем к Максу, ты берёшь гитару. Меня поражает твой голос, твоя сила, твой крик. И ещё то, что ты сидишь у моих ног и поёшь для меня одной. И тут же безо всякого перехода говоришь, что давно любишь меня». Згодом у них виник дійсно божевільний роман, після якого пара одружилася. Саме Марині Владі присвятив Висоцький більшу частину своєї любовної лірики. І за 12 років спільного життя вони не втратили почуття закоханості.

Марина Владі дала щастя Висоцькому. Вона показала йому світ, а світу подарувала Висоцького. Подана нижче література детальніше розкриє питання, які у Вас виникли при ознайомленні з даним розділом.

Календар подій

12 3 4 56 7
8 9 10 11 12 1314
15 16 17 1819 20 21
22 2324 25 262728
293031