Головна Новини Дитячий бум

Дитячий бум

07.03.2016 11:43

Справжній дитячий бум пройшов бібліотекою 3 березня, одна за одною приїжджала група школярів на різні заходи, підготовлені відділом мистецтв.

Першими побували на ігровій програмі «Музична скринька» учні 6 класу Цюрупинської спеціалізованої школи № 2. Тут діти і потанцювали, і погралися, і поспівали в караоке. Та найбільше їм сподобалося брати участь в інсценізації музичних казок, і це в них дуже вдало виходило, адже кожен хотів показати себе професійним актором. Ця школа вже не вперше буває в нашій книгозбірні. Як сказала керівник Центру туризму Галина Андріївна Бьонке: «Коли я запитую у дітей, куди б вони хотіли поїхати, то ті відповідають: в Херсонську бібліотеку Гончара та в ТРЦ «Фабрика»». Мабуть, це свідчить, що ми непогано вміємо розважати дітей.

Другою групою були учні 3 класу Херсонської спеціалізованої школи № 52 на патріотичному заході «Ми діти твої, Україно!», де школярі ознайомилися з традиціями та звичаями нашого народу, танцювали, співали та грали в народні ігри. Та найбільше працівників нашої книгозбірні вразили побажання Україні, які діти написали на листочках Патріотичного дерева. Чого тільки не бажали - миру, любові, перемоги, достатку, здоров’я, а дехто по-дитячому, по-наївному  захотів, щоб було багато чіпсів, ну чого ще дітям потрібно для повного щастя?

А коли вже виходили після заходу то школярі запитували один в одного:

-Ти патріот?

- Так.

- І я патріот.

Після чого маленькі патріоти сказали, що обов’язково прийдуть ще, і з батьками, і з друзями. А ми вже їх чекаємо, адже вони такі кумедні та активні.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
24 2526272829