ГоловнаГоловна

Головна

ВАС ВІТАЄ

МИСТЕЦЬКИЙ ХАЙВЕЙ!

 

Шановні користувачі, повномасштабне вторгнення вплинуло на всі сфери нашого життя, тому ми вимушені діяти як переміщені в інші міста і працювати дистанційно. В країні, де гинуть люди, проводити заходи в тому форматі, в якому вони відбувались немає можливості, тому співробітники відділу зайнялися перевинайденням інших форматів взаємодії з аудиторією. Переорієнтували свою діяльність  до нової реальності. В умовах воєнного стану ми будемо ближче до вас, пропонуючи широкий спектр онлайн-послуг. Також значна кількість заходів проводиться в різних куточках України і за її межами в режимі офлайн.


На нашому сайті ви знайдете багато корисної і цікавої інформації про мистецтво.

Віртуальний проєкт «Мистецькі постаті» містить рубрики «Митці Херсонщини» , «Митці України» та «АртСпротив», з яких ви дізнаєтеся про життя і творчість видатних митців Херсонщини та всієї України.

Розділ Новини висвітлює найцікавіше, що відбувається чи відбувалося колись у мистецькому просторі світу, а також – яскраві події з життя відділу мистецтв.

Розділ «Книга в кадрі» ознайомить вас із літературними цікавинками (віртуальні виставки, буктрейлери та подкасти), а ще з культурою та мистецтвом нашої країни: Артмандрівка Україною.

Інформацію про різноманіття масових заходів відділу: театралізовані та пізнавально-розважальні заходи, майстер-класи в рамках проєкту «Фабрика Hand Made», а також безліч мистецьких цікавинок. Тут також можна помилуватися експонатами віртуального проєкту «Виставка однієї картини», або взяти участь у мистецькій онлайн-вікторині.

На «Книжковій полиці» ви знайдете ноти; репродукції картин та цікаву інформацію про них - у Картинній галереї. Також до вашої уваги Словник мистецтвознавчих термінів, повнотекстові навчально-методичні видання або їх детальний опис.

Інформацію для гарних емоцій, творчого натхнення та безліч мистецьких історій знайдете також у загальнодоступній групі соцмережі "Фейсбук" Відділ мистецтв Гончарівки.

Приєднуйтесь і пам'ятайте: мистецтво надає крила!

Календар подій

1 2345 6 7
8910 11 121314
151617 18 192021
22232425262728
293031