Головна Дозвілля та розвиток Клуби за інтересами Клуб настільної рольової гри «Dungeon & Dragons»

Клуб настільної рольової гри «Dungeon & Dragons»

Є одна річ, яка надає можливість створити ваш власний світ, і для цього не потрібні божевільні спецефекти чи коштовні технології. Це – фантазія.

Протягом кількох років збирає людей з різних куточків області наш клуб настільної рольової гри «Dungeons & Dragons», аби знову вирушити на пошуки пригод у незвичайні та фантастичні світи, оповиті магією, з міфічними створіннями та смертельними пастками, що очікують на наших героїв протягом їхнього шляху.

Чудова гра, в якій кожен знайде щось для себе! Великий набір різноманітних ефектів не дасть нудьгувати! Герої можуть їх активувати за своїм бажанням: випадково потрапити до пастки, наштовхнутися на монстра або випасти з підземелля через портал...

Гра розвиває навички стратегічного мислення, фантазію, здатність до імпровізації. Турнір супроводжується чаюванням і приємними емоціями!

«Dungeons & Dragons» («D&D»; укр. – «Підземелля та дракони») – одна з найперших (з’явилася у 1974-му році) та найпопулярніших настільних рольових ігор у світі, яка здійснила значний вплив на масову культуру та фентезі. Ця гра користується популярністю серед молоді Америки та багатьох європейських країн. В Україні «D&D» за доволі короткий проміжок часу спромоглася досягти значної уваги.

У турнірі беруть участь ігровий майстер та кілька гравців. Кожен з них керує діями одного персонажу вигаданого світу, якого створює на власний розсуд відповідно до правил і за попередньою згодою з майстром.

Майстер не має власного персонажу, але діє від імені всіх неігрових героїв та описує сам світ і події, що в ньому відбуваються.

Деякі реквізити та декорації до гри – справжні витвори декоративно-прикладного мистецтва, які створюють власноруч учасники гри.

До цього дійства може приєднатися кожен бажаючий гарно провести час у дружній компанії. Учасники збираються кожної суботи та неділі.

Тел. для довідок: (0552) 26 16 87

Приєднуйтесь! І пам’ятайте: тільки ваша фантазія здатна надати «D&D» безмежності…

До уваги користувачів!

У зв'язку зі складною ситуацією на базі Гончарівки клуб тимчасово не збирається. Слідкуйте за нашими оголошеннями у соцмережах та на веб-сайті.

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 232425
26272829