Головна Дозвілля Бібліосалон «Казковий диванчик» Події “Колискові з любов'ю”: презентація мистецького проекту

“Колискові з любов'ю”: презентація мистецького проекту

16.05.2012 11:23

14 травня на другому поверсі бібліотеки в бібліосалоні для дітей “Казковий  диванчик” відбулася презентація мистецького проекту кафедри культури і мистецтв Херсонського державного університету “Колискові з любов'ю”. І дорослі, і малеча поспішали на цю зустріч з іграшками в руках, серед гостей того дня були: школярі ЗОШ №52, викладачі й студенти ХДУ, друзі, читачі бібліотеки та просто люди, які не байдужі до долі дітей. Ще до початку заходу атмосфера в холі була святковою, сімейною.
Відкрив проект декан факультету культури і мистецтв, професор, заслужений працівник культури України М. Г. Левченко, який привітав авторів і всіх учасників проекту, подякував бібліотеці за підтримку.
Відбулася презентація диску колискових пісень, автором слів і музики яких є викладач кафедри вокалу і хорових дисциплін Олексій Пономарьов. Його авторські колискові звучали не в традиційному стилі, а зовсім по-новому. Пречудово співали їх чоловічі голоси ансамблю “Vox e go”. Можна сказати, що в цьому є й виховний момент - важливо, щоб діти чули не тільки мамин голос, а й спів татуся. Цікаво було дізнатися про історію колискових, з якою знайомили нас ведучі - студент Ігор Кисельов та магістр Ольга Арбіч.
Привабила своєю майстерністю фотовиставка портретів діток під час сну Анни Пономарьової, яка працює в дитячому садку. Ще в студентські роки вона дуже захопилася фотомистецтвом і не розлучається з фотоапаратом і тепер. Фотографії та колискові органічно поєднувалися, авторська енергетика трепетно передавалась присутнім. Діти й дорослі складали в колиску принесені іграшки взамін на CD. Звучала музика, діти гралися, мами розглядали фото, спілкувалися з авторами.
Благодійна акція ” Принеси іграшку та отримай взамін диск” триватиме до 10 червня. Всі іграшки будуть подаровані вихованцям дитячих будинків.
Поспішайте до бібліотеки з іграшкою.

Коментарі

Anonymous
21.10.2013 13:10

Напишіть свій коментар

Календар подій

  1 2 345
6 7 8 9 101112
13 1415 16 171819
20212223242526
2728293031