Головна Новини Космос далекий та близький

Космос далекий та близький

28.03.2016 08:14

26 березня відділ мистецтв відкрив тритижневий проект «Космос далекий і близький», присвячений 55-річчю з моменту першого польоту людини за межі Землі. Проект включає в себе виставку сучасного мистецтва в Арт-Підвалі та цикл лекцій «Дивосвіт, в якому ми живемо» від керівника науково-дослідної групи «Херсон-Космопоиск» Дев'ятаєвої Наталії Іванівни.
Космічні подорожі і Космос як такий багато разів опинялися в зоні уваги художників і інтерес до них, осмислення, знаходить своє відображення у всіх видах мистецтва. На нашій виставці представлені роботи як художників-початківців, так і вже відомих в Україні та далеко за її межами. Одними з таких яскравих представників є: В'ячеслав Машницький (засновник Музею сучасного мистецтва в Херсоні), Олександр Жуковський (картина «Енді Уорхол» нещодавно була продана в Чикаго), художник-сюрреаліст Михайло Толстих (роботи «Бичаче око» і «Скляний ліс» були продані в Нью-Йорку), художник-абстракціоніст Юрій Ахметзянов (засновник техніки недуального живопису, його виставка нещодавно експонувалася в Київській галереї Wunjo-Art).

Також космічний живопис представили художники - Костя Терещенко, Олександр Печерський, Володимир Гончаренко, графіку - Євгенія Чабанова, Олександра Перевалова, Володимир Крамаренко, роботи з кераміки - Ярослав Долгов, Володимир Шамара, колажі - Олеся Артемова, вітражі - Ганна Лелеко, колекцію марок і фотографії - Олександр Лавінюков, флуоресцентні інсталяції - Світлана Павлова і Артем Васильєв. На нашій виставці є і дитяча творчість від громадської ініціативи «КримСос» і Херсонського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Хто знає, може наш Арт-Підвал стане стартовим майданчиком для цих талановитих дітей?

Але найбільше дивують відвідувачів бібліотеки скульптури, що рухаються, зібрані з самого звичайного металобрухту. Всі ці роботи створені руками Сергія Демченка - талановитим майстром-художником з Білозерки.

Наш проект «Космос далекий і близький» триватиме до 16 квітня. Приходьте на лекції «Дивосвіт, в якому ми живемо» та приводьте своїх знайомих на виставку в Арт-Підвал.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 181920212223
242526272829