Літературні студії

Любов до слова об’єднує в літературні студії не тільки початківців, а й літераторів з певним творчим досвідом. При бібліотеці діє декілька літературних студій. Вони сприяють всебічному розвитку своєї аудиторії та здійснюють підтримку талановитих молодих письменників-початківців вже відомими літераторами з певним творчим досвідом, популяризують українську та світову літературу шляхом організації літературних конкурсів, фестивалів, вечорів та книжкових презентацій.

Літературний клуб «Елінг» колись був віддушиною для заводчан. Його створили при херсонському суднобудівельному заводі. Елінг – це споруда, де закладаються й будуються судна усіх класів. У нашому літературному «Елінгу» виростають і утверджуються молоді літератори. Зараз цим об’єднанням керує Микола Михайлович Каляка, член Національної спілки письменників України.

До літературної студії «Парус надежды» входять як члени Спілки письменників України, так і літератори-початківці. Керує студією Євген Павлович Пастухов.

Засідання студійців проходять дуже цікаво, різноманітно і, як кажуть, на одному подиху. Літератори постійно навчаються творчій майстерності, удосконалюються на прикладах поетів-класиків, слідкують за інноваціями, випускають свій альманах.
 

Наші літературні студії – толерантні, вони радо зустрічають нових учасників. Приєднуйтеся!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
345 6 789
10 1112 13 141516
17 18 19 20212223
24 25 26 27282930
31