Літературні студії

Любов до слова об’єднує в літературні студії не тільки початківців, а й літераторів з певним творчим досвідом. При бібліотеці діє декілька літературних студій. Вони сприяють всебічному розвитку своєї аудиторії та здійснюють підтримку талановитих молодих письменників-початківців вже відомими літераторами з певним творчим досвідом, популяризують українську та світову літературу шляхом організації літературних конкурсів, фестивалів, вечорів та книжкових презентацій.

«Кулішева криниця» є майстернею для людей причетних до слова. Спочатку ним керував Микола Іванович Братан, а зараз Валерій Павлович Кулик.

«Кулішівці» – різні за віком, манерою письма та літературним рівнем мають можливість тут поспілкуватися, почитати вірші чи прозові твори, вислухати поради й критичні зауваження найдосвідченіших письменників Херсонщини.

Літературний клуб «Елінг» колись був віддушиною для заводчан. Його створили при херсонському суднобудівельному заводі. Елінг – це споруда, де закладаються й будуються судна усіх класів. У нашому літературному «Елінгу» виростають і утверджуються молоді літератори. Зараз цим об’єднанням керує Микола Михайлович Каляка, член Національної спілки письменників України.

До літературної студії «Парус надежды» входять як члени Спілки письменників України, так і літератори-початківці. Керує студією Євген Павлович Пастухов.

Засідання студійців проходять дуже цікаво, різноманітно і, як кажуть, на одному подиху. Літератори постійно навчаються творчій майстерності, удосконалюються на прикладах поетів-класиків, слідкують за інноваціями, випускають свій альманах.
 

Усі наші літературні студії – толерантні, вони радо зустрічають нових учасників. Приєднуйтеся!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031