Майстер-класи

06.09.2012 12:50

Початок навчального року ознаменувався у відділі документів з мистецтва проведенням майстер-класів з вишивки стрічками та мотанням народних ляльок. Два дні поспіль (4 і 5 вересня) учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 разом із вчителями трудового навчання вчились рукоділлю.
Перший майстер-клас зі стрічкової вишивки провела керівник гуртка херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Семенова Любов В’ячеславівна, яка завітала до нас разом зі своїми вихованцями. Гуртківці організували виставку своїх робіт, яскравість яких вразила запрошених учнів і надихнула вишити квітку на серветці різнокольоровими стрічками.
На другий майтер-клас приїхала із села Чорнянка Каховського району керівник гуртка «Юні майстрині» Олена Олександрівна Колодич. Вона презентувала нові роботи – тридцять ляльок-мотанок, серед яких є і лялька-мама, лялька-берегиня, лялька-бабуня, лялька-трав'яниця та багато інших. Олена Олександрівна вже втретє влаштовує в нашій бібліотеці виставки і майстер-класи. Цього разу вона розповіла цікаву історію появи і значення цих дивовижних народних іграшок. Майстриня вчила дівчаток мотати ляльки та виготовляти невеличку пташку із тканини. Діти з захопленням працювали, уточнюючи кожну деталь виробу. Додому всі пішли задоволені тим, що своїми руками створювали прекрасні речі. Варто зазначити, що захід був відкритим і взяти участь у ньому могли усі охочі.
Р.S. Виставка ляльок-мотанок Олени Колодич залишиться у відділі документів з мистецтва до 1 жовтня.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 23 4 567
8 9 10 11 12 1314
1516 17 18192021
22 23 2425 26 2728