Головна Книга в кадрі Віртуальні виставки Мистецький всесвіт Богдана Ступки

Мистецький всесвіт Богдана Ступки

Пам’ятаймо його живим!

Богдан Ступка  український актор театру та кіно, народний артист України (1980), народний артист СРСР, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, лауреат Державної премії СРСР і Міжнародної премії ім. К. Станіславського, герой України, академік Національної академії мистецтв України, член Європейської академії кіномистецтв, повний кавалер орденів України "За заслуги", орденів князя Ярослава Мудрого V і IV ступенів.

Богдан Ступка – митець світового масштабу, син своєї нації, геніальний артист, який уособлює кращі риси української духовності. Юрій Іллєнко говорив: «Є актори хороші, є дуже хороші, але Богом даних – одиниці… Богдан Ступка несе в собі співпричетність зі своїм народом, його досвідом, естетикою, етикою, моральністю. Він нероздільний з ним…»

«…Талант Богдана Ступки унікальний ще й тим, що він у нього ніколи не відпочиває. Тобто живе не тільки на сцені, в театральних ролях, а й в особистій життєйській «ролі» його самого. Кому доводилося бачити Богдана Ступку – Богдана Сильвесторовича, Бодьо – в ролі самого себе, погодяться, що це роль найвищого рівня, і вона не має берегів.» (Іван Дзюба).

Його не стало 22 липня 2012 року, та залишаються стрічки за його участі, біографія написана за життя – розповідь самого Б. Ступки, світлини вміщені в книгах.

Ми пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Мистецький всесвіт Богдана Ступки» - одного з найвидатніших акторів нашого часу, якому були підвладні будь-які образи і персонажі, який  підкорив серця мільйонів глядачів своєю майстерністю і темпераментною грою.

Виставка складається з розділів:

«Богдан СтупкаШтрихи до портрета»

«Лицар сцени»

«Зіркові ролі в кіно»

«Фотомиттєвості»

Знайомтеся з багатогранною діяльністю Богдана Ступки – актора від Бога, живої легенди українського театру і кіно, зберігача великих акторських традицій, людини старого гарту, неймовірного партнера по сцені – цей ряд можна продовжувати дуже довго.

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 232425
26272829