Головна Книга в кадрі Віртуальні виставки Мистецький всесвіт Богдана Ступки

Мистецький всесвіт Богдана Ступки

Пам’ятаймо його живим!

Богдан Ступка  український актор театру та кіно, народний артист України (1980), народний артист СРСР, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, лауреат Державної премії СРСР і Міжнародної премії ім. К. Станіславського, герой України, академік Національної академії мистецтв України, член Європейської академії кіномистецтв, повний кавалер орденів України "За заслуги", орденів князя Ярослава Мудрого V і IV ступенів.

Богдан Ступка – митець світового масштабу, син своєї нації, геніальний артист, який в своїй творчості уособлює кращі риси української духовності. Юрій Іллєнко говорив: «Є актори хороші, є дуже хороші, але Богом даних – одиниці… Богдан Ступка несе в собі співпричетність зі своїм народом, його досвідом, естетикою, етикою, моральністю. Він нероздільний з ним…»

"…Талант Богдана Ступки унікальний ще й тим, що він у нього ніколи не відпочиває. Тобто живе не тільки на сцені, в театральних ролях, а й в особистій життєйській «ролі» його самого. Кому доводилося бачити Богдана Ступку – Богдана Сильвесторовича, Бодьо – в ролі самого себе, погодяться, що це роль найвищого рівня, і вона не має берегів" (Іван Дзюба).

27 серпня Богдану Ступці виповнилося б 75. Його не стало 22 липня 2012 року, та залишаються стрічки за його участі, біографія написана за життя -  розповідь самого Б. Ступки, світлини вміщені в книгах.

Ми пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Мистецький всесвіт Богдана Ступки» - одного із найвидатніших акторів нашого часу, якому були підвладні будь-які образи і персонажі, який  підкорив серця мільйонів глядачів своєю майстерністю і темпераментною грою.

Виставка складається з таких розділів: «Богдан Ступка. Штрихи до портрета», «Лицар сцени», «Зіркові ролі в кіно», «Фотомиттєвості».

Мета виставки – ознайомити вас з багатогранною діяльністю Богдана Ступки, який був актором від Бога, живою легендою українського театру і кіно, зберігачем великих акторських традицій, людиною старого гарту, неймовірним партнером, тонкою людиною – цей ряд можна продовжувати дуже довго.

Віртуальна виставка розрахована як на фахівців, викладачів, студентів так і на шанувальників творчості Богдана Сильвестровича.

Календар подій

 1 2 3 456
7 89 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930