Мистецтво не має обмежень!

30.09.2019 13:22

Незважаючи на перфоманс від природи у вигляді зливи, до Гончарівки останньої вересневої неділі завітало чимало любителів мистецтва.

Спочатку у вітальні відділу мистецтв відбулася творча зустріч з одеським поетом та художником Валерієм Юхимовим. Присутні почули поезії в авторському виконанні, написані в різні роки. Вірші він пише з юності, трохи згодом став займатися фотографією та ще пізніше – живописом. Незвичайним є той факт, що пан Валерій – кандидат технічних наук та багато років працював у науково-дослідному інституті верстатів і інструментів…

Стиль написання віршів Валерія вдало гармонує зі стилем написання його ж картин у жанрі нефігуративного живопису з використанням широкого діапазону матеріалів в авторській техніці.

Потім у нашому Арт-Підвалі відкрилася виставка робіт сучасних художників «Мистецтво без обмежень». Загалом на виставці представлено  близько 70-ти робіт від художників, серед яких – як початківці, так і вже відомі в Україні та за її межами майстри: Валерій Юхимов, Олександр Жуковський, Юлія Мазунова, Валерія Овчаренко, Ольга Крючковська, Вікторія Березіна, Марина Клюйко, Артур Айметов, Сергій Сєрко, Марія Загурська, Ольга Бондаренко та студенти кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету.

Стоячи перед картиною, мимоволі задаєшся як мінімум трьома питаннями: як?, чим? та навіщо? Позбавлені можливості задати питання, ми вимушені фантазувати, втішатися здогадками… Рембрандта не спитаєш, чому у нього так багато портретів дружини. На відкритті ж нашої виставки всі присутні мали змогу поспілкуватися з авторами робіт та отримати відповіді на всі хвилюючі питання.

Окрасою відкриття виставки стали сучасні музичні композиції у виконанні артиста Херсонської обласної філармонії Олексія Кари.

Роки біжать за роками, все змінюється. Навіть страшно уявити, що буде завтра, але в одному впевнені всі – мистецтво не припинить свій розвиток ніколи!

Долучайтеся до мистецтва, переглядайте роботи наших художників і отримуйте гарні емоції та натхнення! Виставка діятиме до кінця жовтня.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    1 234
5 6 7 8 910 11
121314 15 161718
19 20 21 2223 24 25
262728293031