Головна Новини Наше милое Берново

Наше милое Берново

13.11.2012 15:12

Відділ документів з мистецтва організував нову цікаву зустріч. Відвідувачі бібліотеки цієї осені вже зустрічалися зі стріт-артерами, декораторами, графістами, поетами та письменниками, народними рукодільницями і навіть рок-музикантами.
      А 8 листопада прихильники живопису мали змогу продовжити знайомство з художницею Галиною Виноградовою. Вона вже не вперше виставляє свої роботи на загальний розсуд. Кожна її виставка відрізняється неповторністю та особливою “душевною” манерою написання.
     Цього разу на виставці “Наше милое Берново” представлені чотири пори року в живописних роботах по місцям О. С. Пушкіна.
     Кожна робота передає відношення автора до природи. Наприклад, картина “Аромат леса” - коли дивишся на неї, так і хочеться вдихнути запах лісових трав і почути шум вікових дерев.
     А “Летний полдень”... Хоча зараз холодна осінь і очікуєш приходу зими, картина переміщає нас під палюче сонце, у вир звуків гарячого літа.
     А як привабливо виглядають осінні пейзажі! Вони переливаються веселими барвами червоного, жовтого, зеленого кольорів. Осінь у художниці не сумна, вона усміхається і гріє душу кожному.
      Підійшовши до полотна “Зимняя сказка”, відразу відчуваєш потріскування морозного снігу під ногами. Зима в художниці зображена ніби й холодними відтінками, але з ажурними вкрапленнями якоїсь особливої теплоти.
     На презентацію виставки “Наше милое Берново” прийшли члени Херсонської обласної організації Національної Спілки художників України (Георгій Петров, Ксенія Стеценко, Іван Бєліч), колеги та друзі. Кожен з них висловив свої думки, враження, побажання та подяку Галині Виноградовій.
    Ми, в свою чергу, також бажаємо художниці натхнення та плідної праці, чекаємо на нові презентації робіт у стінах нашої бібліотеки, і зазначаємо  відвідувачам, що виставка буде діяти протягом місяця.
     Тож чекаємо на всіх небайдужих до живописної творчості.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 23 4 567
8 9 10 11 12 1314
1516 17 18192021
22 23 2425 26 2728