Головна Дозвілля та розвиток Бібліосалон «Казковий диванчик» Події Новий рік – дивовижний час! Особливо, коли настрій відповідний!

Новий рік – дивовижний час! Особливо, коли настрій відповідний!

30.12.2019 11:59

Буває так: скоро свято, усі навколо метушаться, складають плани, а ви посеред цієї метушні відчуваєте себе, немов пінгвін посеред пустелі...

Ми знаємо один засіб: щоб створити новорічний настрій, треба займатися новорічними справами! А для них існують передноворічні дні з новими приголомшливими емоціями та враженнями. І всі ці дні ми заряджали святковим настроєм і заряджалися самі! Глядачі (вони ж – активні учасники) нашої новорічної вистави «Стильний Новий рік!» встигли за півтори години позмагатися в танцювальному батлі та двох естафетах, випробувати свій акторський талант у наших музичних новорічних оригінальних експрес-казках, показати себе в танцювальному флешмобі, а також проявити кмітливість у тематичній вікторині.
Нікого з глядачів не залишив байдужим завзятий сюжет нашої вистави: діти вступали з акторами в діалог прямо під час дії, допомагаючи порадами, підбадьорювали головних героїв, дивувалися несподіваним поворотам сюжету, раділи подарункам, дякували й вітали нас із зимовими святами.

Тож Новий рік – це не тільки застілля та подарунки. Це ще й час сюрпризів. Для нас – це чарівна пора, коли можна ощасливити безліч людей відразу. Нам легше віриться у дива, а іноді з'являється можливість і самому стати чарівником...

Ми дякуємо нашим гостям за теплі побажання! Для нас це важливо.
Бажаємо усім щастя в Новому році!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23 242526
27282930