Головна Дозвілля та розвиток Бібліосалон «Казковий диванчик» Події Новорічні пригоди африканців та Діда Кокоса на острові Чунга-Чанга

Новорічні пригоди африканців та Діда Кокоса на острові Чунга-Чанга

23.12.2015 12:30

Відділ мистецтв знову розпочав новорічні забави в бібліотеці. І, щоб відійти від звичних нам новорічних традицій, коли приходить Дід Мороз, Снігуронька, Зайчики та Сніжинки, ми вирішили, що цього разу побуваємо з дітками на веселому африканському острові Чунга-Чанга. Саме там наші маленькі гості дізналися про традиції та звичаї святкування Нового року в Африці. Крім того, танцювали, співали та інсценували казки разом із символом наступаючого року – мавпочкою Читою та африканською дівчинкою Тумбою-Юмбою. Ще на свято завітав Дід Кокос зі Слоном, який також розважав дітей та дарував подарунки. Та все так добре не було, тому що на наш острів завітала Баба Яга на відпочинок, а вона ж без витівок не може. Злісна бабуся вирішила викрасти чарівний годинник, щоб Новий рік не настав і вона ще на рік залишилася б молодою. Свої погані справи Баба Яга продовжила витворяти з мешканцем Африки, злодієм Бармалеєм. Та все ж таки завдяки Діду Кокосу та дітлахам добро перемогло зло. Наш незвичний захід дуже сподобався дітям, вони веселились, активно грались і по-щирому та по-наївному сварили Бабу Ягу. А після завершення наші маленькі гості дружно дякували учасникам заходу і обіцяли обов’язково приїхати ще.

Взагалі цього року сплановано 20 таких театралізованих дійств, на яких побувають діти зі шкіл м. Херсона, м. Цюрупинська і району (с. Щасливе, с. Великі Копані, с. Раденськ, с. Абрикосівка, с. Виноградово, с. Костогризівка, смт. Брилівка).

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

 12 3 456
78 9 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930