Головна Новини Перший вид мистецтва, що з'явився в результаті технічного прогресу. Фотомистецтво

Перший вид мистецтва, що з'явився в результаті технічного прогресу. Фотомистецтво

09.07.2020 10:20

Воно вважається одним з образотворчих мистецтв і посідає одну з ключових позицій у сучасній масовій культурі. Щорічно 12 липня відзначається День фотографа. Проголосив його Папа Римський на день шанування святої Вероніки, яка вважається покровителькою фотографії.

Відзначати день фотографа цього дня вирішили ще й тому, що 12 липня 1854 року народився Джордж Істмен – засновник компанії «Kodak», який зробив фотографію «доступною всім».

Фотографії – дуже важлива складова нашого життя. Саме завдяки їм ми з особливою чіткістю можемо згадати якісь важливі або смішні моменти зі свого минулого, побачити те, чого б ми ніколи вже не змогли побачити, якби не було в нас у потрібний момент фотоапарату. І така багата на події історія цього мистецтва – зайве підтвердження її значущості й важливості для нас.

Сьогодні фотографія стала масовим захопленням. Ми не мислимо свого життя без фотографії не тільки в побутовому аспекті, а й в культурному – фотомистецтво давно стало постійною темою багатьох виставок, на міжнародному рівні проводяться фестивалі та конкурси для фотографів різних напрямів.

Розвиток технологій призвів до того, що кожен з нас, хто має смартфон, може відчути себе фотографом. А дехто заробляє ремеслом фотографії, чиї знімки красуються на обкладинках глянцю і в наших сімейних альбомах.

У День фотографа вітаємо тих, хто зробив незабутні знімки на наших випускних, днях народженнях, весіллях, і тих, чия творчість доповнює зміст наших документів. Нехай у цих знавців кращих ракурсів, приборкувачів фокусу та експозиції завжди буде заряд на акумуляторі, місце на флешці й море посмішок в об'єктивах.

Телефонуйте знайомим фотографам, вітайте їх і замовляйте фотосесію, можливо, у них на честь цього дня знижки...

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23 242526
27282930