Подорож до країни Здоровляндії

03.06.2014 11:15

Нарешті ми всі дочекалися того часу, коли Весна складає свої повноваження і до влади приходить Літо. А разом з ним легітимними стають такі явища, як канікули, відпустка, відпочинок, курорт. Всі завжди з нетерпінням чекають цієї пори.
Ми  не сиділи склавши руки, і сьогодні бібліотека в повному оззброєнні зустрічає  гостей. В нашому арсеналі програми як розважального характеру, так і пізнавального, розраховані на різні вікові категорії.
У відділі мистецтв стартувала навчально-розважальна програма в рамках бібліотечного проекту “Літо в бібліотеці”. І першими ми зустрічали у себе учнів 2 класу Херсонської гімназії № 3, до уваги яких було представлено дитячу пізнавальну програму “Подорож до країни Здоровляндії”.
Метою заходу була пропаганда здорового способу життя, яка повністю була реалізована за допомогою театральних постановок, фрагментів з казок, казкових героїв, різноманітних ігор, танців, загадок. Діти показали свою обізнаність, ерудованість та спортивні досягнення. З допомогою мультфільмів, пісень та танців школярі і повеселились, і мали можливість похизуватись своїми вміннями.
Учні, разом з Чистюлею та Грязнулею, здійснили подорож країною Здоровляндією на чарівному потязі, роблячи зупинки на таких станціях: “Гігієна”, “Харчування”, “Мікроби та хвороби”, “Спорт”. Дітям надзвичайно цікаво було подорожувати. Вони, разом з нами, перевтілювались у казкових героїв, за допомогою повчальних ігор дізнавались нову інформацію, а щоб виплеснути свою позитивну енергію, зробили зарядку під музику.
Нашим гостям такі форми роботи прийшлися до душі. А вогники в очах, щасливі посмішки й слова вдячності стали найвищою нагородою та показником результативності проведеного заходу.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
345 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31