Головна Новини “Радуга-дуга”

“Радуга-дуга”

28.11.2012 08:36

22 листопада відбулася презентація пісенника для дітей “Радуга-дуга” відомих херсонських авторів — поета Леоніда Марченка та композитора Валентина Стеренка. Познайомитися з ними та їх творчістю прийшли учні 3-го класу школи № 52. Також на зустріч були запрошені друзі, колеги авторів, письменники, поети.
Презентація пройшла у веселій ігровій формі: була тут і бабуся-казкарка, яка розповіла дітям про двох чарівників, що створили казковий збірник пісень “Радуга-дуга”, була тут і дівчина-Радуга, яка звеселяла діток іграми та віршиками. Учні були у захваті від почутих пісень у виконанні учениці музичної школи № 1 Маші Баранової під акомпанемент самого В. Стеренка. Діти сміялися з жартівливих пісеньок, підспівували, притопували, активно відповідали на запитання.
У ході презентації автори збірки висловили подяку всім, хто долучився до створення книги, зокрема художниці Т. Крючковській.
Привітати Л. Марченка та В. Стеренка прийшов і голова обласної організації Національної спілки письменників В. Загороднюк. Він зачитав прекрасний вірш-присвяту авторам і дуже схвально відгукнувся про книгу. Приєднався до його слів і письменник П. Питалєв, який розповів  про своє важке дитинство і побажав дітям всього найкращого в майбутньому дорослому житті.
Далі зустріч набула форми цікавого невимушеного діалогу. Л. Марченко поцікавився,  а на які б ще теми учні хотіли, щоб вони з В. Стеренком написали пісні? І, отримавши “домашнє завдання”, пообіцяв якнайшвидше його виконати.
А ми, в свою чергу, сподіваємося, що вже дуже скоро ще одна яскрава  збірочка дитячих пісень буде красуватися на полицях нашого відділу.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 23 4 567
8 9 10 11 12 1314
1516 17 18192021
22 23 2425 26 2728