Сучасне мистецтво в Арт-Підвалі

07.04.2015 11:33

6 квітня в бібліотечному Арт-Підвалі відбулася презентація виставки сучасного мистецтва, яку відкрила генеральний директор нашої книгозбірні Надія Іванівна Коротун.
Цього разу на «Території Samoвираження» роботи митців згруповані за темами та за видами мистецтва, які відділяються сигнальною стрічкою, тим самим утворюючі території, кожна з яких має свій попереджувальний знак для глядача. Наприклад, знак «Супер» висить біля робіт кафедри образотворчого мистетецтва Херсонського державного університету, адже вони дійсно цього заслуговують, бо створені на професійному рівні з використанням різних технік. Серед них є гобелени, вітражі, картини техніки квілінг, панно, ляльки, декоративні вази - все це представила заслужений художник України, доцент кафедри образотворчого мистецтва ХДУ Ольга Чарльзівна Гоноболіна, яка, до речі, про наш Арт-Підвал сказала так: «Как театр начинается с вешалки, так и ваша библиотека уже начинается с подвального гардеробного помещения, где бывают вот такие выставки».
А от біля робіт Олександра Жуковського прикріпили знак «Браво», тож браво авторові, адже його роботи вражають як змістом і технікою, так і великим розміром. Деякі полотна художника вже полюбились глядачам. Це – «Притча про кульбабки» та «Свобода», де зображено орла, який несе над планетою символ України – калину, що є актуальним у наш час. «Бажаю Україні свободи та миру», - висловився автор під час свого виступу.
На нашій «Території Samoвираження» можна побачити й картини, які асоціюються з містикою. Це роботи молодих сучасних художників Костянтина Терещенка та Анастасії Чибицевої. На цій території знаходиться знак «Магія художника».
За видами мистецтва території розподілено так: «Графіка» (роботи херсонської художниці Ірини Бержестовської та київського художника Богдана Стеценка); «Живопис» (картини Юлії Шевчук-Шнайдер, Раїси Танської, Ганни Грохольської); «Фотографія» (роботи Ростислава Швеця та фотоклубу «Свіжий погляд»); «Інсталяція» (роботи: «Карета» - театральні декоратори Роман Соломчак і Анатолій Братченко та «Королева» - арт-гурт «Топор»); «Скульптура» (дерев’яна скульптура «Жебрак» створена Олександром Тимошенком).
Не менш цікавою є територія «Музики», де можна побачити ретро фонотеку нашої бібліотеки: бобіни, грамплатівки, аудіокасети, диски тощо.
А живим музичним звучанням на відкритті виставки були херсонський гурт «Мередіан - 246» та скрипаль Вільгельм Тосканіні, які створили гарну атмосферу для наших глядачів.
Дякуємо всім, хто відгукнувся і взяв участь у виставці «Територія Samoвираження», а всіх сучасних, творчо мислячих любителів мистецтва запрошуємо побачити все це на власні очі. Виставка діятиме протягом місяця.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23242526
27282930