Головна Дозвілля та розвиток «АртПідвал» Дайджест Виставка сучасного мистецтва "Формула горизонту"

Виставка сучасного мистецтва "Формула горизонту"

21.10.2015 08:23

Територія «Арт-підвалу» знову заяскравіла полотнами, адже 17 жовтня відбулося відкриття виставки сучасного мистецтва «Формула горизонту», на якій представили свої творчі роботи не тільки херсонські автори, а й митці з інших міст України.
Флуоресцентні інсталяції, виготовлені з різноманітних матеріалів (нитки, тканини) і які світяться при світлі ультрафіолетових ламп, розташувались в темній залі. Здавалось би, херсонці вже знайомі з цією технікою і такого виду роботами, і чим ще можна здивувати глядача? Але потрапивши в цю казкову атмосферу, відразу відчуваєш енергію, яскравість кольорів, з’являються фантастичні уявлення. Цього разу зібрано набагато більше вражаючих та різнопланових робіт. Окрім вже знайомої Студії атмосферного дизайну (керівники - С. Павлова, А. Васильєв) тут представив свої фльорні витвори О. Едігаров (м. Житомир). Не менш цікавим був розпис хною  Є. Чабанової з Миколаєва, векторна графіка О. Паранченко, монохромна графіка Н. Полуренко, фотографії О. Лавінюкова, живописна картина К. Терещенка. Музичні номери гурту «Меридіан 246» та звуки сопілки Д. Верби створювали особливе сприйняття і викликали позитивне емоційне піднесення.
Дитяча тема теж була присутня на виставці і стала окрасою світлої зали. Не вперше свої малюнки представляє ДАХ (директор – Нежмі М.К.). А громадська організація «Крим Sos» представила конкурсні роботи дитячого малюнка, за які маленькі учасники отримали дипломи і подарунки.
Усіх, хто з будь-якої причини не зміг прийти на відкриття виставки, запрошуємо встигнути завітати до «Арт-підвалу» до 8 листопада. Приємного перегляду!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23242526
27282930