Головна Новини Вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина ...

Вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина ...

01.10.2019 10:38

Щорічно 1 жовтня, починаючи з 1975 року, світ відзначає Міжнародний день музики (International Music Day). Він був заснований за ініціативи Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО двома роками раніше на 15-й Генеральній асамблеї IMC в Лозанні. Одним з ініціаторів установлення Міжнародного дня музики став композитор Дмитро Шостакович. 

Музика (від грецького musike, буквально – «мистецтво муз») – це вид мистецтва, що володіє величезною силою. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Багато композиторів намагалися виразити через неї стан своєї душі. Їх великі імена завжди із вдячністю будуть вимовляти нащадки. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина.

Музика – дивовижне мистецтво! Вона здатна оживити пониклі рослини. Музика запобігає втраті слуху (експеримент показав, що музиканти чують краще, ніж ті люди, які ніколи не захоплювалися музикою); допомагає пацієнтам, які відновлюються після серцевого нападу або операції на серці; зменшує біль, активізуючи сенсорні шляхи, які приглушують больові відчуття. Прослуховування музики під час спортивних тренувань підвищує результативність на 20%. Цей ефект можна порівняти із застосуванням допінгу. Музика робить нас чуйними і добрішими. Психологічний експеримент показав, що люди, які регулярно слухають улюблені (!) пісні, у 5 разів частіше надають допомогу і роблять добрі вчинки. Музика покращує пам'ять і розумові здібності. Музика допомагає знизити тривогу і повністю відволіктися від неприємностей. За словами психологів, музика не тільки покращує настрій, але також допомагає домогтися поставлених цілей і повірити в себе.

Міжнародний день музики реалізує ідею дружби між народами, взаємного збагачення культур, адже мова музики інтернаціональна і зрозуміла всім, хто відчуває ...

У відділі мистецтв кожного дня бувають музиканти, як початківці, так і вже відомі майстри своєї справи. Не минає дня й без меломанів: вони залюбки слухають музику з нашої аудіоколекції, використовують літературу для вивчення нотної грамоти та гри на музичних інструментах і музикують. Для вас ми час від часу влаштовуємо концерти вокальної та інструментальної музики.

Долучайтеся до прекрасного та вічного! Протягом дня у нашому відділі лунатиме музика... 

Міжнародний день музики у відділі мистецтв

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 23 4 567
8 9 10 11 12 1314
1516 17 18192021
22 23 2425 26 2728