Сайт Відділу документів з мистецтва є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.04.2017 13:33

Нові імена серед "кулішівців"
Засідання літературної студії «Кулішева криниця» розпочалося з приємного моменту –...

20.04.2017 12:22

Презентація фотопроекту Анни Пономарьової "Сім гріхів"
Не вперше Анна Пономарьова експонує свої роботи в нашій бібліотеці (мистецькі проекти «Колискові...

12.04.2017 13:43

Дискотека і бібліотека
Зараз все більшої популярності в Європі набувають безшумні дискотеки – особливо там, де після певної...


Гість | Увійти
Версія для друку
Проект "Творчий Херсон" > Художня майстерня

Проект “Власний шлях у мистецтві" розкриває  через пейзажі, натюрморти, станкові роботи, портрети творчу особистість херсонського художника Віктора Михайловича Трапенка, члена Спілки художників України.
У проекті також розміщені автобіографічні відомості, статті мистецтвознавців, друзів,  спогади його синів. Представлена фотогалерея картин та відео про художника. 

 


Художників Машницьких знають не лише в Україні, а й за її межами. Вихідці з Росії усім серцем полюбили Україну, наш рідний край з його багатою природою й талановитими людьми.
Тож говороячи про образотворче мистецтво нашого міста, не можемо не зазначити творчу родину Машницьких, яка зробила значний внесок у культурний розвиток Херсона.
Мета проекту — показати щедрість таланту, різносторонність творчості реалістичного напрямку Валерія Машницького і сміливі композиційні рішення робіт, художню індивідуальність сина — В`ячеслава Машницького.
Проект складається з таких розділів: 1. Від реалістичного напрямку Валерія до сучасного арту В`ячеслава. 2. Машницький Валерій Анатолійович — представник реалізму. 3. Творча спадщина. 4. Репродукції картин. 5. Машницький В`ячеслав Валерійович: художник  сучасного арту. 6. Творчість 7. Квартира-музей. 8. Картини.
Матеріали проекту будуть корисними усім поціновувачам мистецтва.


До 85-річчя херсонського скульптора вашій увазі пропонуємо проект "Скульптурні комплекси Василя Шкуропата". Роботи Василя Лук`яновича мають не лише естетичну, а й історичну цінність.
Не одне покоління молоді збирається біля пам’ятника-монумента на честь перших корабелів, називаючи його "корабликом" і милуючись краєвидами величного Дніпра. Проте далеко не всі знають людей, які вклали туди сумлінну працю і душу.
Завдяки нашому проекту ви зможете ознайомитись з творчістю херсонського скульптора, дізнатися, які ще пам’ятники належать митцю, здійснити екскурс у минуле та отримати невелику історичну довідку.
Структурно проект поділяється на розділи: 1. Становлення творчої особистості скульптора 2. Жанри та мотиви творчості 3. Роботи скульптора: пам’ятник-монумент на честь перших корабелів; пам’ятник Миколі Суботі; пам’ятник Михаїлу Архангелу; барельєфи батька та сина Видриганів; пам’ятник-монумент О. Гірському та О. Ладичуку.
У вас є унікальна можливість доторкнутися до творчості нашого земляка, відчути і пережити те, що бачили скульптури Василя Шкуропата. Тож не пропустіть таку можливість, і завітайте до нас за корисною і цікавою інформацією!

Вхід