Головна Новини Мистецтвознавче асорті для першокурсників

Мистецтвознавче асорті для першокурсників

14.10.2013 12:57

Студентські роки зазвичай вважаються найкращими роками життя будь-якої людини. Усі ми згадуємо курйозні ситуації на парах, вечірки та різноманітні заходи і, звичайно ж, навчальні заняття. А де можна найкраще підготуватись до семінарів та практичних занять? Правильно, у бібліотеці.
8 жовтня до нас завітали студенти першого курсу факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету спеціальності «Образотворче мистецтво». Завідуюча відділом мистецтв Тетяна Леонідівна Краснолуцька провела для першокурсників цікаву та змістовну екскурсію бібліотекою та розповіла про наші заходи, майстер-класи та виставкову діяльність. Також багато цікавого відкрили для себе майбутні художники у відділі рідкісних та цінних видань, де завідуюча Ольга Генадіївна Сак ознайомила їх із дивовижними раритетними зразками книжкової графіки.
Після екскурсії студенти повернулись у свій профільний відділ – відділ мистецтв, де спеціально для них бібліотекарі підготували справжнє асорті мистецтвознавчої літератури. Першокурсники були вражені такою кількістю книжок, журналів та аудіовізуальних матеріалів з усіх дисциплін мистецтвознавчого циклу: історії світової та української художньої культури, історії пластичних мистецтв, живопису, малюнку, графіки, дизайну та декоративно-прикладного мистецтва, народознавства та ін. Велике зацікавлення викликали альбоми з репродукціями картин відомих вітчизняних та зарубіжних художників, які студенти із задоволенням гортали та ділились враженнями один з одним.
Куратор першокурсників як молодий фахівець, який ще недавно сам був студентом, справедливо зазначив, що ніякий інтернет не зможе замінити книгу у підготовці до навчальних занять, адже книга – це завжди достовірна інформація про історію, розвиток та представників кожного виду мистецтва.
Нам дуже приємно, що вже через кілька днів після екскурсії до нас завітали ці ж самі студенти першого курсу, аби попрацювати з літературою та підготуватись до занять. А ми нагадуємо, що у нас завжди знайдеться багато цікавого і для інших творчих спеціальностей: музикантів, хореографів, акторів, культурологів та ін., яких ми завжди раді бачити у стінах відділу мистецтв.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 181920212223
24252627282930
31