Головна Дозвілля та розвиток Артлабораторія «Українська Хата – талантами багата» Публікації У Гончарівці зустрілися з видатним адвокатом України Інною Мокіною

У Гончарівці зустрілися з видатним адвокатом України Інною Мокіною

У рамках проєкту «Гордість Херсонщини» 2 вересня в актовій залі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулась зустріч із відомим українським адвокатом, Головою Ради адвокатів Херсонської області, володарем високого звання Національної Асоціації адвокатів України «Видатний адвокат України», чарівною жінкою і поетесою Інною Володимирівною Мокіною. На заході шанувальники українського мистецтва з непідкупним захопленням слухали невигадані історії з адвокатської практики Інни Володимирівни. До речі, ці та інші історії покладені в основу нещодавно надрукованої авторської книги Інни Мокіної «По той бік адвокатської таємниці». З оповіданнями та поетичними рядками, які занотовані авторкою в зазначеній книзі, можна ознайомитись, завітавши до нашої книгозбірні.

Видатна особистість нашого краю Інна Володимирівна Мокіна народилась у рідному серцю Херсоні. Тато – Володимир Мокін – учасник Другої світової війни, кавалер бойових Орденів – Червоної зірки та Вітчизняної війни. Мати – репресована німкеня Агнеса Райценштайн. Пані Інна з юних літ вражала своїми перемогами у навчанні. Як результат – золота медаль по завершенню школи та диплом про закінчення юридичного факультету Одеського державного університету імені І. Мечнікова. Із 1987 року – на адвокатській роботі. У 1996 році пані Інна організувала адвокатське об’єднання «Херсонська колегія адвокатів», яке і до сьогодні очолює. Пропрацювавши багато років у складі кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Херсонської області, у 2011 році Інна Мокіна стала головою даної комісії.

За багаторічну адвокатську діяльність щодо захисту інтересів Української православної церкви нагороджена орденами Різдва Христова, Рівноапостольного князя Володимира та орденом Святої Великомучениці Варвари. Професійними здобутками є виграні складні цивільні та гучні кримінальні справи, виправдувальні вироки, звільнені з-під варти люди, збережені долі й відновлені репутації. Про деякі з гучних справ Інна Володимирівна повідала у своїй книзі «По той бік адвокатської таємниці». Книга читається легко і з захопленням.

На заході користувачі бібліотеки мали змогу почути в авторському виконанні ще й щиросердні поезії Інни Мокіної та знані українські пісні у виконанні лауреата всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки. А наприкінці зустрічі найбільш активні учасники засідання отримали в дарунок книгу «По той бік адвокатської таємниці» з авторським автографом. Тож щастить тим, хто приходить на заходи до Гончарівки і активно вмикається в творчий процес. До нових зустрічей у рамках проєктів обласної книгозбірні ім. Олеся Гончара.

Олег ОЛЕКСЮК,
заслужений працівник культури України,
керівник проєкту «Гордість Херсонщини».

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23 242526
27282930