Весільний бум

У Вашому житті настають зміни, ви збираєтеся взяти шлюб? Здавалося б, справа нехитра - похід до РАГСу, пляшка шампанського й підписи у книзі актів громадянського стану - ваші та ваших свідків... Але так просто це свято проводять лише ті пари, які не надто полюбляють пишних бенкетів і урочистостей, тому відразу заявляють - ніякого застілля, все скромно, тільки свої. Але частіше «своїх» виявляється так багато, що таки доводиться серйозно займатися процесом організації весілля. Що ж для цього потрібно, які ходи й виходи потрібно знати, щоб весілля сподобалася всім, стало приємним спогадом на довгі роки?

Ми підготували для вас віртуальну виставку “Весільний  бум”, що складається з двох рубрик: “Приємні клопоти”, у якій Ви зможете знайти ідеї щодо організації свята, фасони весільних суконь, зачіски нареченої, запрошення тощо, та “Українське народне весілля”, матеріали якої нададуть вашому святу неповторного національного колориту.

Представлена інформація полегшить процес підготовки до одного з найважливіших днів у житті й допоможе з легкістю втілити ваші бажання у реальність!
Нехай ваше весілля буде казковим, а процес підготовки до нього запам'ятається тільки приємними клопотами та чудовими сюрпризами!

Календар подій

 12 3 456
78 9 10 111213
14 15 16 17 181920
21 222324252627
282930