Приємні клопоти

Перед весіллям молоді пари завжди мають чимало клопотів, адже їм потрібно розіслати запрошення, орендувати бенкетний зал, скласти меню, подбати про весільне вбрання. Про що ж слід потурбуватися в першу чергу? Як не упустити найголовнішого у підготовці до весільної церемонії? Спробуймо розібратися.


Два невід'ємні поняття  — квіти і весілля. Без квітів не проходить жодне весільне торжество. Неможливо уявити собі наречену без розкішного букету. Це не просто весільна традиція, це давній звичай, який несе в собі глибоку символіку, уособлюючи любов і вірність, добробут і щастя. Крім того, букет нареченої — це аксесуар, який прикрашає молоду, надаючи їй чарівної ніжності. Переглянувши наші книги Ви дізнаєтеся, як гармонійно поєднати різні види квітів у ніжні букети, а також як перетворити Ваш святковий зал у казковий квітник.
  

Солодкою кульмінацією святкового бенкету, справжньою окрасою будь-якого весільного столу — є торт . Традиція розрізання торту є дуже давньою і водночас символічною, адже коли молоді діляться один з одним першим шматком, то це означає, що і в подружньому житті вони будуть ділитися і радощами, і труднощами. Ось чому торт є символом міцних і гармонійних стосунків. Але все ж краще довірити справу випікання ласощів справжньому кондитеру. А щоб визначитися, який саме торт Ви бажаєте на весілля, пропонуємо переглянути ось цю літературу.

Не будемо говорити, що весілля — найзнаменніша подія в житті кожної дівчини. Навіть якщо вона стверджує, що не збирається виходити заміж. Ви лише пригадайте, як в дитинстві любили бавитися ляльками в “наречену й нареченого”, одягаючи їх в найпрекрасніші весільні вбрання, які тільки могли пошити власноруч. А хто з нас не уповільнював крок, проходячи повз вітрини весільного салону, щоб зайвий раз помилуватися фантастичними сукнями? Мабуть, кожну дівчину хвилює питання: чи буде вона одного прекрасного дня найгарнішою і найчарівнішою нареченою у всьому світі... З наступних журналів Ви дізнаєтеся фасони наймодніших суконь, у яких Ви будете виглядати неперевершено.

 
 
 
 


Нарешті найбільші клопоти позаду: Ви замовили весільний кортеж, обрали місце для бенкету, розіслали запрошення і зробили сотню дрібних справ, від яких голова йде обертом. Звичайно, хочеться, щоб усе було бездоганним, а Ви — найпрекраснішою нареченою. Але за всіма передсвятковими турботами Ви зовсім забули про відпочинок і почуваєте себе втомленою? Не засмучуйтеся! Настав час подбати про себе! У Вас є рівно тиждень, аби привести до ладу свою зовнішність. Завдяки рекомендаціям наших книг Ви будете неперевершеною нареченою на своєму весіллі.

Прозвучало заповітне “так”, залунала всім відома музика — марш Мендельсона. За мить у залі почнеться велике пожвавлення і всі охочі зможуть привітати молоду пару квітами і теплим словом. Хоча якраз у такі хвилюючі моменти досить важко дібрати потрібні слова. Як же висловити свої почуття у день весілля? У цьому вам допоможуть наші книги.

Як правило, на весіллі збирається досить “різношерста” публіка — батьки, родичі, друзі, колеги. Відповідно гості за столами погано знайомі, тому дуже важливо побудувати розважальний сценарій так, щоб усі мали змогу ближче познайомитися один з одним і гарно повеселитися. Слід подбати, щоб ігри і конкурси були цікавими, насиченими, здатними перезнайомити і задіяти всіх присутніх. Не завадить при написанні сценарію дізнатися деяку інформацію про  молодят, їх родичів і друзів: дати народження, розмір взуття нареченої і нареченого, їх фізичні параметри, місця навчання, роботи тощо. Звичайно, у сценарії для кожного весілля є спільні моменти — перший танець, викуп молодої, прощання з дівуванням, але разом з тим не існує стандартного сценарію, адже кожна пара і весілля індивідуальні.Скориставшись нашими книгами Ви зробите свій сценарій дуже цікавим і захоплюючим.

 
 
 
 

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 23 24 25
26272829