Головна Новини Ювілейний вечір Валентина Стеренка

Ювілейний вечір Валентина Стеренка

01.12.2014 13:44

Навіть дощова погода не стала на заваді всім бажаючим прийти на зустріч з композитором Валентином Стеренком, якому в цьому році виповнилось 80 років. По велінню душі зібралися у актовій залі музиканти, співаки, письменники, рідні та друзі, поціновувачі творчих здобутків композитора.
Твори  Валентина Стеренка звучали як з професійної, так і аматорської сцени впродовж 60 років. Йому пощастило попрацювати в славетному Волзькому народному хорі, директором школи мистецтв у Мирному (Якутія), акомпонувати Л. Зикіній, підтримувати творчі зв'язки з вокальним дуетом у складі Луїзи Бойко та Ольги Кавиршиної, але ріднішого місця, ніж Херсон не знайшлося.
Батьківська земля, степове роздолля, знайомство з поезією місцевих авторів надихають композитора на нові пісні, такі як “Вишенька” на вірші Л. Куліша, “Доля козака” Н. Коломієць, “Два жадання” М. Братана. На авторському вечорі Валентин Павлович з перших акордів заполонив публіку. Атмосфера відразу стала радісною і теплою. Дуже гарно сприймалися пісні “Коні мої, коні” на вірші М. Братана, “Скрипка” на вірші М. Боянжу у виконанні Аліни Горбенко. Співачка Світлана Лашкова захопила піснею на вірші К. Холодової “Напои меня, мама, ключевою водою”. Сам композитор заспівав “Дві дівочі мрії” на вірші О. Сердюка, “Яблонька” Л. Марченка, декілька дитячих пісень.
Поет Анатолій Дунаєв привітав ювіляра і подякував за спільно написані вокальні твори “Я народилась в Таврійському краї”, “Сало”.
Голова обласної організації Національної Спілки письменників України подарував ювіляру дуже влучний експромт.
Порадувало, що вокалісти відразу звернулись до відділу мистецтв, щоб отримати пісенники В. Стеренка на абонемент.

Календар подій

 1 2 3 456
7 89 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930