Листівки власноруч

Коли і де з’явилися листівки ручної роботи? Відповідь на це просте, на перший погляд, питання виявляється досить непростою. Дуже багато сказано про історію друкованих листівок і майже нічого невідомо про листівки ручної роботи.

Перша згадка про листівки датується близько 500 років до нашої ери. У ті роки вони представляли собою листи папірусу, які розцінювалися єгипетськими і китайськими культурами, як послання добробуту і доброзичливості. Безсумнівно, що ці листівки були зроблені вручну і були першими hands-made листівками. В Європі листівки з'явилися набагато пізніше, десь у XV столітті. У той час не було пошти, тому картки доставлялися людям особисто. Через це процес дарування вітальних листівок виявлявся надзвичайно дорогим, і лише досить заможні люди могли дозволити собі обмінюватися ними.

З появою друкованих вітальних карток про hands-made листівки надовго забули. Лише на початку 90-х в Європі та Америці почали з'являтися фірми, що виробляють листівки ручної роботи на промисловому рівні. Популярність «нового» виду продукції швидко росла. І, нарешті, на початку 2000-х перші фірми з виробництва hands-made листівок з'явилися і в Україні.

       

Що називають hands-made листівкою в наш час? Листівка ручної роботи – картка, виготовлена ​​своїми руками, руками народних майстрів, з використанням натуральних матеріалів і декоративних елементів.
При виготовленні листівки сучасні виробники використовують дорогий картон, що є основою, на яку потім наносяться елементи, розроблені професійним дизайнером. При виробництві листівок широко використовуються натуральні матеріали (кора, пробка, сухоцвіти) та інші декоративні деталі. Виробник змушений часто оновлювати асортимент листівок через те, що натуральний матеріал швидко закінчується. Тому кількість виробленої листівки одного дизайну рідко вимірюється сотнями штук, в той час, як кількість одного дизайну у великих виробників друкованих листівок вимірюється сотнями тисяч штук.

Можна сказати, що hands-made листівки – pret-a-porte сучасних листівок. Якщо Ви хочете справити враження, подарункова картка ручної роботи допоможе Вам створити необхідний образ, який запам'ятався б надовго. Ці листівки – твори мистецтва, які колекціонують, зберігають і передають з покоління в покоління, вони, як і картини, мають свою неповторну енергетику і шарм. Все більша кількість людей в Україні та світі дарує hands-made листівки. Це стає модним і сучасним.

 

Календар подій

     1 2 3
4 5678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031