Головна Новини Сольний концерт Максима Лозового

Сольний концерт Максима Лозового

23.12.2013 10:29

Сольний концерт соліста Херсонської обласної філармонії, лауреата Всеукраїнського конкурсу імені Оксани Петрусенко 2011 року, лауреата міжнародного конкурсу імені Надії Обухової 2013 року Максима Лозового зібрав таку кількість прихильників пісні, що актова зала бібліотеки не вміщала всіх бажаючих.
Максим народився 30 років тому в селищі Велика Лепетиха Херсонської області. Закінчив середню школу із золотою медаллю. Вступив до Херсонського державного університету на спеціальність “Музика”. Навчався на кафедрі сольного співу у заслуженого артиста України Віктора Гурби, який вже тоді у 19-річного студента розкрив талант до вокалу. Зараз Максим працює кореспондентом в Херсонській обласній державній телерадіокомпанії “Скіфія” і продовжує співати в концертах обласної філармонії.
Його душі більш близька класична музика, але й хорошу естраду вважає музикою, вартою уваги. Тож у його виконанні звучали пісні із репертуару Мусліма Магомаєва, Дмитра Хворостовського, Валерія Ободзинського.
Концерт розпочався піснею А. Бабаджаняна та Р. Рождественського “Благодарю тебя”, яка так сколихнула слухачів, що довго не втихали оплески і гучне “Браво!”.
Не менш яскраво прозвучали “Как молоды мы были”, “Мелодия”, “Эти глаза напротив”, “Твои следы”, “Чорнобривці”, українські народні пісні “Ніч яка місячна”, “Дивлюсь я на небо”.
Максим не просто співав, а пропускав через серце і проживав історію кожної пісні. Його голос (баритон) красивого тембру дуже затронув душі присутніх.
З першим сольним концертом привітали М.Лозового директор департаменту освіти і науки, молоді і спорту Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Яценко, директор обласного радіо і радіо “Таврія” Сергій Мовчан, секретар обласної організації НСЖУ Любов Лагутенко.
Концерт закінчився, а публіка ще довго не розходилась.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 181920212223
24252627282930
31