Географія творчих зв'язків

Знаючи, що Валентин Павлович багато років працював  серед російськомовного населення, щиро дивуємося, як треба перейнятися українським мелосом і яку мати любов до того, що оспівуєш, аби відтворити таке розмаїття саме українського почуття.

Ми завжди цінуємо в людях сильний патріотичний поклик. Із часу появи В. Стеренка як композитора на теренах Херсонщини з цікавістю вслухаємося у записи його творів на радіо, проймаємося щирою симпатією до людини, якій небайдужа національна духовність, народні витоки української культури.

Окрім місцевих співаків: Віктора ГурбиЗінаїди Колісніченко, Наталі Лелеко, він до сьогоднішнього дня підтримує творчі зв'язки з вокальним дуетом Луїзи Бойко та Ольги Кавиршиної, які співають для алмазодобувачів м. Мирного (Якутія) пісні, що їм полюбилися: «Позёмка», «Северные лани», «Дві дівочі мрії» та багато інших.
Галина Мурзай — народна артистка України — перша виконавиця пісні «Позёмка» В. Стеренка.
А чого варта співпраця з народною артисткою Росії  Людмилою Зикіною, чи композитором, народним артистом Росії Григорієм Пономаренком? Це з їхньої легкої руки розкрився композиторський дивосвіт В. Стеренка.
Упродовж десятиліть тривала співпраця із заслуженими артистками Росії Марією Селівановою та Галиною Єгоровою.

(Основу тексту було взято з книги Щерба Т.М. Валентин Стеренок. - Херсон: Просвіта, 2004. - С. 9)

Календар подій

     1 23
4 56 7 8910
11 12 13 14151617
18192021222324
25262728293031