Художня майстерня

Творчий проєкт про херсонського художника Віктора Михайловича Трапенка, члена Національної спілки художників України.
Тут автобіографічні відомості, статті мистецтвознавців, друзів, спогади його синів. Представлена фотогалерея картин та відео про художника. 

 

 


Машницькі. Їх знають не лише в Україні, а й за її межами. Вихідці з Росії усім серцем полюбили Україну, наш рідний край з його багатою природою й талановитими людьми.
Тож, говорячи про образотворче мистецтво нашого міста, не можемо не зазначити творчу родину Машницьких, яка зробила значний внесок у культурний розвиток Херсона.
 

 

 

 


Не одне покоління молоді збирається біля пам’ятника-монумента на честь перших корабелів, називаючи його "корабликом" і милуючись краєвидами величного Дніпра. Проте далеко не всі знають людей, які вклали туди сумлінну працю і душу.
Знайомтеся із творчістю херсонського скульптора Василя Лук'яновича Шкуропата, дізнайтеся, які ще пам’ятники належать митцю,  зазирніть у минуле.

Доторкніться до творчості нашого земляка.

 


Творчий портрет херсонського художника та графіка, члена Національної спілки художників України Володимира Івановича Гончаренка. Він створює прекрасні пейзажі, портрети, натюрморти, використовуючи різні техніки: акварель, пастель, олійний живопис, але перевагу надає акварелі. Характерною особливістю творчості художника є його неослабний інтерес до теми рідного херсонського краю. Багато робіт Володимир Іванович присвятив Херсону, його домівкам, вулицям, площам. 

Дізнайтеся про життєвий та творчий шлях художника та невтрачайте можливості побачити його роботи.   

 


Пейзажі українського художника Георгія Петрова є яскравим підтвердженням слів Олександра Дейнеки: «Мистецтво народжується з великого почуття». Та велике почуття визріває лише у витонченій душі, котра відчуває повнокровність світу з його блакитною далиною, божою росою й малиновими хмарами на заході сонця. Тому й кажуть, «художником треба народитися»...                                                  

Календар подій

     12
345 6 789
10 1112 13 141516
17 18 19 20212223
24 25 26 27282930
31