Главная Проект "Творческий Херсон" Художественная мастерская

Художня майстерня

Проект “Власний шлях у мистецтві" розкриває  через пейзажі, натюрморти, станкові роботи, портрети творчу особистість херсонського художника Віктора Михайловича Трапенка, члена Спілки художників України.
У проекті також розміщені автобіографічні відомості, статті мистецтвознавців, друзів,  спогади його синів. Представлена фотогалерея картин та відео про художника. 

 


Художників Машницьких знають не лише в Україні, а й за її межами. Вихідці з Росії усім серцем полюбили Україну, наш рідний край з його багатою природою й талановитими людьми.
Тож говороячи про образотворче мистецтво нашого міста, не можемо не зазначити творчу родину Машницьких, яка зробила значний внесок у культурний розвиток Херсона.
Мета проекту — показати щедрість таланту, різносторонність творчості реалістичного напрямку Валерія Машницького і сміливі композиційні рішення робіт, художню індивідуальність сина — В`ячеслава Машницького.
Проект складається з таких розділів: 1. Від реалістичного напрямку Валерія до сучасного арту В`ячеслава. 2. Машницький Валерій Анатолійович — представник реалізму. 3. Творча спадщина. 4. Репродукції картин. 5. Машницький В`ячеслав Валерійович: художник  сучасного арту. 6. Творчість 7. Квартира-музей. 8. Картини.
Матеріали проекту будуть корисними усім поціновувачам мистецтва.


До 85-річчя херсонського скульптора вашій увазі пропонуємо проект "Скульптурні комплекси Василя Шкуропата". Роботи Василя Лук`яновича мають не лише естетичну, а й історичну цінність.
Не одне покоління молоді збирається біля пам’ятника-монумента на честь перших корабелів, називаючи його "корабликом" і милуючись краєвидами величного Дніпра. Проте далеко не всі знають людей, які вклали туди сумлінну працю і душу.
Завдяки нашому проекту ви зможете ознайомитись з творчістю херсонського скульптора, дізнатися, які ще пам’ятники належать митцю, здійснити екскурс у минуле та отримати невелику історичну довідку.
Структурно проект поділяється на розділи: 1. Становлення творчої особистості скульптора 2. Жанри та мотиви творчості 3. Роботи скульптора: пам’ятник-монумент на честь перших корабелів; пам’ятник Миколі Суботі; пам’ятник Михаїлу Архангелу; барельєфи батька та сина Видриганів; пам’ятник-монумент О. Гірському та О. Ладичуку.

У вас є унікальна можливість доторкнутися до творчості нашого земляка, відчути і пережити те, що бачили скульптури Василя Шкуропата. Тож не пропустіть таку можливість, і завітайте до нас за корисною і цікавою інформацією!


Даний проект познайомить вас з херсонським художником і графіком, членом  Національної Спілки художників України Володимиром Івановичем Гончаренком. Він створює прекрасні пейзажі, портрети, натюрморти, використовуючи різні техніки: акварель, пастель, олійний живопис. Та найбільше віддає перевагу акварелі. Характерною особливістю творчості художника є його неослабний інтерес до теми рідного херсонського краю. Багато робіт Володимир Іванович присвятив Херсону, його домівкам, вулицям, площам. 

Завдяки проекту «Образи, душею творені», ви зможете дізнатися про життєвий та творчий шлях художника, а також побачите на власні очі його роботи. Структурно проект поділяється на розділи: 1. Життєпис митця2. Виставкова діяльність Володимира Івановича3. Херсонські пейзажі. 4. Репродукції картин художника. 5. Фотоспомин В.Гончаренка6. Відеопередачі за участі Володимира Івановича.

Матеріали проекту будуть корисними усім поціновувачам мистецтва.

Календарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930