Главная Творческие личности Творческие личности Украины
Творческие личности

Митці України

У житті людини дуже важливими є почуття правди і добра. Культура (cultura з латині – обробка, розвиток, виховання) у вигляді мистецьких надбань доповнює ці два елементи ще й поняттям краси. До творів культури належать: література, музика, образотворче мистецтво, скульптура, архітектура, театр, кінематографія та інші речі, а всі вони є носіями краси. Твори культури можуть бути створені як професійними, так і народними митцями. Деякі з них призначені для того, щоб їх оглядали, інші ж належать до так званого прикладного мистецтва, це речі, які вживаються в щоденному житті.

Всі народи пишаються своїми культурними надбаннями, бережуть їх, водночас намагаючись робити їх живими елементами суспільного життя. І це правильно, бо за допомогою цих культурних надбань народи духовно розвиваються, ушляхетнюються, підносять рівень власного світосприймання.

Контент розділу «Мистецькі постаті України» містить у собі інформацію, присвячену яскравим, талановитим, відважним діячам мистецтв України ХІХ-ХХІ століть. Співаки, художники, актори, композитори – всі, хто колись сприяв розвитку культури нашої країни.

Треба пам’ятати, що культура – це негенетичний спосіб передачі інформації, носієм і творцем якої є людина. Тож дізнавайтеся про людей-творців мистецтва, вдосконалюючи свою культурну самосвідомість. 

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031